Supporter Wall

For donations made to St. Leonard Elementary FAST on BoostMySchool

AAron Blomgren
Kindergarten - Dillon
Aaliyah Hutchinson
1st Grade - Kelsey
Aaron Yoder
5th Grade - Smialek
Abby Leach
2nd Grade - Horsmon
Abel Fabian
3rd Grade - Sknerski
Abigail Seay
5th Grade - Smialek
Adrianna Maldonado
3rd Grade - Sknerski
Adrianna McCrory
2nd Grade - Kilpatrick
Aida Welch
Kindergarten - Dillon
Aiden Buscher
Kindergarten - Ortiz
Aiden Cavanaugh
Kindergarten - Bowles
Aiden Murphy
5th Grade - Roe
Aimee Yoder
5th Grade - Smialek
Albert Decesaris
3rd Grade - Broussard
Albert Decesaris
1st Grade - Gionfriddo
Alessandra Fabian
3rd Grade - Sknerski
Alex Parker
2nd Grade - Kilpatrick
Alexander Parker
2nd Grade - Kilpatrick
Alison Bowen
2nd Grade - Horsmon
Alva Franklin
2nd Grade - Kilpatrick
Alyssa Martin
Kindergarten - Dillon
Amanda Brickner
1st Grade - Thrasher
Amanda Wellhousen
2nd Grade - Horsmon
Amy Geschke
2nd Grade - Curran
Amy Long
4th Grade - Shatuck
Angela & Jerome
4th Grade - Shatuck
Angelina Wood
2nd Grade - Curran
Anita Nichols
2nd Grade - Kilpatrick
Anne Weiser
5th Grade - Roe
Antonio Sellman
1st Grade - Kelsey
Antron Johnson, Jr.
5th Grade - Smialek
Asher Daniels
Kindergarten - Bowles
Ashley Warder
2nd Grade - Kilpatrick
Aunt Heather and Uncle Phil
Kindergarten - Dillon
Aunt Heather and Uncle Phil
4th Grade - Champion
Aunt Jen & Uncle Trevor Lewis
5th Grade - Smialek
Aunt Kimmy
2nd Grade - Kilpatrick
Aunt Lala
Kindergarten - Dillon
Aunt Leah :)
2nd Grade - Kilpatrick
Aunt Nick, Uncle Brian, Chase, and Caileigh
5th Grade - Smialek
Aunt Rara
2nd Grade - Kilpatrick
Aurora Brinkley
Kindergarten - Dillon
Austin Kreps
1st Grade - Thrasher
Ava Hance
1st Grade - Gionfriddo
Ava Reynolds
4th Grade - Shatuck
Azari Hudson
2nd Grade - Horsmon
Bammaw Gibbs
2nd Grade - Curran
Barbara McKimmie
5th Grade - Smialek
Bernadette Hager
3rd Grade - Willey
Bernadette Hager
4th Grade - Champion
Bethany Sanchez
Kindergarten - Ortiz
Bettie Smith
Kindergarten - Jones
Blake Osborne
4th Grade - Reynolds
Blake Quesenberry
3rd Grade - Willey
Bobby Bowen
2nd Grade - Horsmon
Bobby Jo Richardson
1st Grade - Kelsey
Braden Cavanaugh
Kindergarten - Ortiz
Bradley Quesenberry
3rd Grade - Sknerski
Brantley Patterson
Kindergarten - Dillon
Brewster Joffe
2nd Grade - Brady
Briana Capuano
Kindergarten - Jones
Brielle McCarthy
Kindergarten - Dillon
Brooklyn Dancheck
1st Grade - Wood
Bruno Rospigliosi
3rd Grade - Willey
Bryan Howell
1st Grade - Kelsey
Bryan Howell
2nd Grade - Kilpatrick
Caden Croce
2nd Grade - Curran
Cala Collins
Kindergarten - Ortiz
Camden Sacker
3rd Grade - Willey
Camdyn Bowen
2nd Grade - Horsmon
Camil Lopez
1st Grade - Wood
Camila Lopez Bulnes
1st Grade - Wood
Carie Woodburn
3rd Grade - Broussard
Carl Stevens
1st Grade - Wood
Carmen Brinkley
Kindergarten - Dillon
Carol Hall
5th Grade - Smialek
Caroline Marx
3rd Grade - Broussard
Carrie Brown
Kindergarten - Jones
Carson Law
5th Grade - Cox
Carter Berry
1st Grade - Kelsey
Cash White
3rd Grade - Willey
Cassandra Dewald
Kindergarten - Ortiz
Cathy Harte
4th Grade - Champion
Charles Emery
Kindergarten - Ortiz
Charlotte Berry
2nd Grade - Kilpatrick
Charlotte Emerson
4th Grade - Shatuck
Chase Humphreys
Kindergarten - Jones
Chaysen Roth
Kindergarten - Jones
Cheri Smith
Kindergarten - Jones
Cheryl Danielson
2nd Grade - Horsmon
Cheryl Delapaz
3rd Grade - Willey
Cheryl Horton
3rd Grade - Broussard
Cheryl Horton
1st Grade - Gionfriddo
Cheryl Terry
2nd Grade - Horsmon
Christine DalBello
Kindergarten - Jones
Cindy Allen
1st Grade - Wood
Cindy Duty
5th Grade - Smialek
Cindy Pollock
Kindergarten - Bowles
Cindy Pollock
Kindergarten - Ortiz
Clarice TOWNSEND
1st Grade - Wood
Climate Tech
3rd Grade - Broussard
Climate Tech
Kindergarten - Dillon
Cody Calhoun
4th Grade - Reynolds
Colby Coleman
4th Grade - Presler
Cole Hartling
Kindergarten - Dillon
Colleen Mccahill
Kindergarten - Ortiz
Colton Benwell
1st Grade - Gionfriddo
Connie Aleshire
4th Grade - Champion
Conor Martin
3rd Grade - Willey
Courtney McAlmont
1st Grade - Wood
Cristina Camacho
Kindergarten - Dillon
Dana Nowack
2nd Grade - Curran
Darnell Feelings
1st Grade - Wood
Darryl Schenk
2nd Grade - Horsmon
Dash Dash
Kindergarten - Jones
David & Jen Jones
4th Grade - Reynolds
Dawn Beck
4th Grade - Champion
Debhora Baxter
1st Grade - Wood
Deborah Smith
5th Grade - Roe
Deegan Williams
1st Grade - Kelsey
Delanie Martin
1st Grade - Wood
Denise Hargand
Kindergarten - Jones
Dennis & Pam Martin
Kindergarten - Dillon
Dennis Lee
5th Grade - Roe
Derek Kalnoskas
4th Grade - Shatuck
Devonte Johnson
4th Grade - Champion
Dhimitri Gross
Kindergarten - Jones
Diana Bowen
3rd Grade - Willey
Diana Robey
4th Grade - Champion
Dillon and Tony C
2nd Grade - Kilpatrick
Donna Brown
Kindergarten - Jones
Donna McCrory
2nd Grade - Kilpatrick
Donna Snyderp
2nd Grade - Curran
Donna Swann
4th Grade - Shatuck
Donnie McCready
5th Grade - Smialek
Duane Salzman
Kindergarten - Ortiz
Dusty Garner
4th Grade - Reynolds
Earl Sorsby
Kindergarten - Jones
Earl Sorsby
Pre-K - Carlson
Eileen Burgess
1st Grade - Gionfriddo
Eleanor Sinclair
Kindergarten - Bowles
Elijah Law
2nd Grade - Kilpatrick
Emma Fogleman
3rd Grade - Broussard
Eric Gross
3rd Grade - Broussard
Erica Randall
3rd Grade - Broussard
Erica Randall
1st Grade - Gionfriddo
Erick Garcia Calderon
5th Grade - Smialek
Erin Markowitz
5th Grade - Smialek
Ethan Gray
Kindergarten - Dillon
Eva Aleshire
4th Grade - Champion
Eva Brown
5th Grade - Cox
Evan Blomgren
3rd Grade - Broussard
Everett Pirner
2nd Grade - Horsmon
Falmaw
2nd Grade - Brady
Fran Sherman
2nd Grade - Horsmon
Fran Stern
2nd Grade - Kilpatrick
Frankie Tayman
1st Grade - Wood
GARY WEBSTER
5th Grade - Smialek
Gabriel Lawrence
2nd Grade - Kilpatrick
Gabriella Patterson
4th Grade - Shatuck
Gage Patterson
1st Grade - Thrasher
Giada Hosier
2nd Grade - Curran
Ginny Bumgarner
5th Grade - Smialek
Grace Kroll
2nd Grade - Brady
Grace Randall
1st Grade - Gionfriddo
Grace Wilson
4th Grade - Shatuck
Gramma Bigby
4th Grade - Reynolds
Grammy & Grandpa
3rd Grade - Broussard
Grammy & Grandpa
1st Grade - Gionfriddo
Grandma Ruby
Pre-K - Carlson
Grandma Ruby
Kindergarten - Jones
Grandmother Gorzkowski
2nd Grade - Brady
Grandpa Murphy
1st Grade - Kelsey
Grandpa Strauss
2nd Grade - Kilpatrick
Grandpa Wade and Suzy
3rd Grade - Broussard
Grandpa Wade and Suzy
4th Grade - Reynolds
Grant Randall
3rd Grade - Broussard
Great Pop
2nd Grade - Brady
Gregory Fabricante
Kindergarten - Jones
Haileigh Patterson
4th Grade - Presler
Hailey Leymeister
5th Grade - Webster
Harlan Lewis
Kindergarten - Bowles
Hayden Minnick
5th Grade - Smialek
Haze Baxter
1st Grade - Wood
Heather Erxleben
1st Grade - Wood
Helen Griffin
4th Grade - Shatuck
Helen Griffin
Kindergarten - Dillon
Helen Grizzle
Kindergarten - Jones
Helen Grizzle
Pre-K - Carlson
Ian Santana
2nd Grade - Brady
Ina Stinnett
1st Grade - Gionfriddo
Iris Woodland
1st Grade - Wood
Isabella DeMarr
Kindergarten - Jones
Isabella Ortiz
1st Grade - Gionfriddo
Jackson Geschke
2nd Grade - Curran
Jacob Aleshire
4th Grade - Champion
Jacob Crandell
2nd Grade - Horsmon
Jacob Read
2nd Grade - Curran
Jaleik Johnson
2nd Grade - Horsmon
James Mahaffey
3rd Grade - Broussard
James Mahaffey
3rd Grade - Sknerski
James Stamp
Kindergarten - Jones
James Stamp
Pre-K - Carlson
Janet Hance
1st Grade - Gionfriddo
Jason Bowen
4th Grade - Champion
Jaxson Pauley
4th Grade - Reynolds
Jayden Bradford
5th Grade - Smialek
Jeanette Taylor
4th Grade - Shatuck
Jeanette Williams
4th Grade - Reynolds
Jenell Nukolczak
5th Grade - Cox
Jenifer Toner
1st Grade - Wood
Jenn Ashwood
5th Grade - Roe
Jennifer Croce
2nd Grade - Curran
Jennifer Fogleman
3rd Grade - Broussard
Jennifer Fogleman
1st Grade - Gionfriddo
Jennifer Nash
2nd Grade - Brady
Jenny Walters
4th Grade - Champion
Jessica Foster
Kindergarten - Ortiz
Jessie Sawyer
5th Grade - Smialek
Jewel Thomas
Kindergarten - Ortiz
Jianna Maldonado
2nd Grade - Curran
Jill & Scott Emerson
5th Grade - Webster
Jill & Scott Emerson
4th Grade - Shatuck
Jim White
1st Grade - Gionfriddo
Joe Abresch
1st Grade - Thrasher
Joe Williams
1st Grade - Kelsey
Joey Rawlings
2nd Grade - Brady
John & Kathy Goodspeed
5th Grade - Smialek
John Harrington
Kindergarten - Jones
Jonathon Davis
4th Grade - Reynolds
Joseph Oliver
1st Grade - Thrasher
Josiah Olson
4th Grade - Champion
Judi and Mike Leapley
Kindergarten - Jones
Juliana Borrero
1st Grade - Kelsey
Julie Leach
2nd Grade - Horsmon
Juliza Wylie
1st Grade - Gionfriddo
Juraluk Upatcha
Kindergarten - Ortiz
Justice Harris
Kindergarten - Bowles
Kade Weems
4th Grade - Presler
Kaden Marshall
2nd Grade - Brady
Kadence Smith
5th Grade - Webster
Kane Jerome
4th Grade - Shatuck
Karen Redd
5th Grade - Cox
Karen Redd
2nd Grade - Kilpatrick
Kathy Proctor
Kindergarten - Jones
Kayla Smith
Kindergarten - Ortiz
Kaylee Oliver
1st Grade - Thrasher
Kaynyn Batchelor
Kindergarten - Jones
Keira Yarborough
5th Grade - Roe
Kellan Murphy
3rd Grade - Willey
Kellee Blomgren
3rd Grade - Broussard
Kellee Blomgren
Kindergarten - Dillon
Kelley & Will Mccready
2nd Grade - Curran
Kellie Lewis
Kindergarten - Bowles
Kelsey Jones
2nd Grade - Curran
Kendyll Lewis
5th Grade - Smialek
Kenneth Napier
Kindergarten - Jones
Kiana Parker
5th Grade - Roe
Killian McCarthy
Kindergarten - Dillon
Kimi Marshall
2nd Grade - Brady
Korbin Daniels
2nd Grade - Curran
Kristina Gibson
5th Grade - Smialek
Kyla Larson
3rd Grade - Sknerski
Kyle Barnes
4th Grade - Champion
Kyleigh Messina
2nd Grade - Brady
Lanette Blackwell
4th Grade - Shatuck
Larnet Lancaster
4th Grade - Reynolds
Laura Craig
4th Grade - Shatuck
Lauren Lindsay
Kindergarten - Jones
Leah Stanley
3rd Grade - Sknerski
Leslie Malone
Kindergarten - Dillon
Leslie Malone
4th Grade - Champion
Lilah McCarthy
1st Grade - Thrasher
Linda Atchinson
1st Grade - Wood
Linda Conner
Kindergarten - Ortiz
Linda Humphreys
Kindergarten - Jones
Linda Jones
5th Grade - Roe
Linda Read
2nd Grade - Curran
Lisa Amos
Kindergarten - Dillon
Lisa/ Tom Williams
1st Grade - Kelsey
Liz Morales
3rd Grade - Sknerski
Liza Ortiz
1st Grade - Gionfriddo
Logan McDowell
2nd Grade - Horsmon
Logan Webster
5th Grade - Smialek
Loleta & Andy Gray
Kindergarten - Dillon
Lori Christo
4th Grade - Reynolds
Lucy Bowen
3rd Grade - Willey
Luke Brady
2nd Grade - Curran
Lynn Dubón
1st Grade - Wood
Lynne and Mike Reed
2nd Grade - Curran
Lyric Matthews
3rd Grade - Broussard
MaKenzie Bell
2nd Grade - Curran
Maclain Emerson
5th Grade - Webster
Madelyn Nash
2nd Grade - Brady
Madison Craig
4th Grade - Shatuck
Makynlie Harrington
Pre-K - Carlson
Marco Arredondo
5th Grade - Smialek
Maria Rodriguez
4th Grade - Shatuck
Mariah Height
3rd Grade - Willey
Marianne Law
2nd Grade - Kilpatrick
Marianne Laws
5th Grade - Cox
Marie Peters
2nd Grade - Kilpatrick
Marley Strauss
2nd Grade - Kilpatrick
Martha Cratty
1st Grade - Gionfriddo
Marvel Queen
5th Grade - Webster
Mary Ahrens
4th Grade - Reynolds
Mary Ahrens
3rd Grade - Broussard
Mary Buff
Kindergarten - Dillon
Mary Harrington
Kindergarten - Jones
Mary Harrington
Pre-K - Carlson
Mary Hatfield
1st Grade - Gionfriddo
Mary Roth
Kindergarten - Jones
MaryAnn Griffis
4th Grade - Champion
Matthew Corasanti
Kindergarten - Dillon
Matthew Rospigliosi
3rd Grade - Willey
Maw & Pop Parker
2nd Grade - Kilpatrick
Max Fogleman
1st Grade - Gionfriddo
McKenna Joffe
5th Grade - Smialek
Melanie White
1st Grade - Wood
Melissa Palmer
Kindergarten - Ortiz
Merlinda Craig
4th Grade - Shatuck
Michael Martin
4th Grade - Shatuck
Michael and Karenann Duffy
2nd Grade - Horsmon
Michelle Latman
1st Grade - Kelsey
Michelle Martin
3rd Grade - Willey
Michelle Martin
1st Grade - Wood
Michelle Napier
Pre-K - Carlson
Michelle Napier
Kindergarten - Jones
Michelle Wilson
Kindergarten - Jones
Michelle Wilson
Pre-K - Carlson
Michelle dela Paz
3rd Grade - Willey
Mike Harrington
Kindergarten - Jones
Mike Harrington
Pre-K - Carlson
Mike Law
2nd Grade - Kilpatrick
Mike Law
5th Grade - Cox
Mike White
1st Grade - Gionfriddo
Mila Pifer
Kindergarten - Ritts
MoMo and Dre ❤️
Kindergarten - Jones
Molly Havercroft
1st Grade - Kelsey
Molly McCready
4th Grade - Champion
Mom & Dad
1st Grade - Wood
Mom & Jimbo~ You are the best! 😍
4th Grade - Shatuck
Mom and Dad
Kindergarten - Dillon
Mom and Dad
Kindergarten - Bowles
Mom and Dad
2nd Grade - Curran
Mom and Dad
4th Grade - Shatuck
Mom-mom and Pop-pop
2nd Grade - Horsmon
MomMom and PopPop
2nd Grade - Curran
Mommy
Kindergarten - Jones
Mommy & Daddy
Kindergarten - Jones
Mommy & Daddy
Pre-K - Carlson
Mommy & Daddy P
2nd Grade - Horsmon
Mommy and Daddy
4th Grade - Champion
Mommy and Daddy
Kindergarten - Dillon
Mommy and Daddy
3rd Grade - Willey
Mommy and Daddy
2nd Grade - Kilpatrick
Mommy, Daddy and Averi
5th Grade - Smialek
Mommy, Daddy, and Noah
2nd Grade - Curran
Morgan Japczynski
2nd Grade - Kilpatrick
Mrs. Johannesen
5th Grade - Smialek
My Nguyen
5th Grade - Smialek
NaNa
2nd Grade - Brady
Nana PopPop
1st Grade - Wood
Nana and Jim
2nd Grade - Horsmon
Nanny Abbott
2nd Grade - Curran
Nanny Abbott
3rd Grade - Sknerski
Nanny and Pappy
4th Grade - Champion
Nanny and Pappy
Kindergarten - Dillon
Nanny and Pappy
2nd Grade - Curran
Natalie Napier
Pre-K - Carlson
Nate Dawkins
1st Grade - Wood
Nathan Collier
1st Grade - Kelsey
Nevaeh Bowen-Deller
3rd Grade - Sknerski
Nicholas Lipscomb
1st Grade - Gionfriddo
Nichole leymeister
5th Grade - Webster
Nick & Katie Wilson
4th Grade - Shatuck
Nicole Hance
1st Grade - Gionfriddo
Noah Nukolczak
5th Grade - Cox
Norma Granville
3rd Grade - Broussard
Ori Franklin
Kindergarten - Ortiz
Owen Hartling
4th Grade - Reynolds
Owen Lancaster
4th Grade - Reynolds
Pam Portzen
1st Grade - Wood
Pappy and Sue
2nd Grade - Horsmon
Patricia Berry
1st Grade - Kelsey
Patricia Berry
2nd Grade - Kilpatrick
Patricia House
4th Grade - Reynolds
Patty Hawkins
3rd Grade - Sknerski
Paw paw & Mami ♥️
4th Grade - Shatuck
Payton Brickner-Davis
1st Grade - Thrasher
Payton Turner
1st Grade - Thrasher
Pop Pop Nichols
Kindergarten - Dillon
Pop-Pop & Mom-Mom
1st Grade - Gionfriddo
Pop-Pop & Mom-Mom
3rd Grade - Broussard
ROBERT Richardson
1st Grade - Kelsey
Rachael Hoban
3rd Grade - Sknerski
Rachael Zegalia
5th Grade - Roe
Rachel and nathan collier
1st Grade - Kelsey
Raelynn Emery
Kindergarten - Ortiz
Raelynn Emory
Kindergarten - Ortiz
Rafael Gautreaux
1st Grade - Gionfriddo
Regan Smith
Kindergarten - Jones
Reyna Barrera
4th Grade - Champion
Richard Reinoehl
3rd Grade - Broussard
Ridge Haman
1st Grade - Kelsey
Rob Walker
1st Grade - Wood
Robert Dews
1st Grade - Wood
Ruby Bowen
4th Grade - Champion
Ruthie Lewis
5th Grade - Smialek
Ryan Daugherty
4th Grade - Champion
Ryan Kalnoskas
Kindergarten - Dillon
Sacker Family
3rd Grade - Willey
Samantha DeLair
Kindergarten - Dillon
Sarah Ward
1st Grade - Wood
Scott Gorzkowski
2nd Grade - Brady
Sean Radchenko
2nd Grade - Kilpatrick
Shelly Ruzzo
Kindergarten - Dillon
Shyanne Stargel
Kindergarten - Dillon
Siena Matteson
2nd Grade - Kilpatrick
Spiros Maroulis Jr
1st Grade - Thrasher
Stacy Quesenberry
3rd Grade - Willey
Stacy Quesenberry
3rd Grade - Sknerski
Stephanie Britton
2nd Grade - Curran
Stephanie Britton
3rd Grade - Sknerski
Stephanie Martin
Kindergarten - Dillon
Stephanie McCrory
2nd Grade - Kilpatrick
Steve Bowman
3rd Grade - Broussard
Steven, Taka, Light and Sara Aleshire
4th Grade - Champion
Sue Caffrey
2nd Grade - Horsmon
Sue Caffrey
3rd Grade - Broussard
Susan Corrigan
5th Grade - Smialek
Susan Lewis
4th Grade - Shatuck
Susan Lewis
Kindergarten - Dillon
Sydney Stargel
Kindergarten - Dillon
TIMOTHY MCKIMMIE Residential S240 Sport
5th Grade - Smialek
Tate Reynolds
Kindergarten - Dillon
Temperance Hance
1st Grade - Gionfriddo
Theresa Cusick
1st Grade - Kelsey
Theresa Cusick
2nd Grade - Kilpatrick
Thomas White
1st Grade - Gionfriddo
Tina Sloan
2nd Grade - Curran
Tom & Judi Hill
4th Grade - Champion
Tracie Thrasher
2nd Grade - Curran
Tracie Thrasher
3rd Grade - Sknerski
Trina Callahan
1st Grade - Wood
Trina Callahan
3rd Grade - Willey
Trish Coe
2nd Grade - Kilpatrick
Tristan Clarke
3rd Grade - Sknerski
Tristan Rolsma
Kindergarten - Bowles
Tristan Thomas
3rd Grade - Broussard
Ty Cherry
4th Grade - Shatuck
Uncle Jimmy
Kindergarten - Dillon
Uri Hernandez
3rd Grade - Willey
VALERIE JENKINS
2nd Grade - Brady
VALERIE JENKINS
1st Grade - Thrasher
Victor Manuel Salamanea Menjivar
1st Grade - Kelsey
Victoria Beckham
2nd Grade - Brady
Wendy Mitchell
5th Grade - Roe
Wesley Sawyer III
5th Grade - Smialek
Will Redcliffe
2nd Grade - Brady
William & Paula Schwallenberg
4th Grade - Shatuck
William & Paula Schwallenberg
Kindergarten - Dillon
William Wood
4th Grade - Presler
Xander Kreps
2nd Grade - Brady
Yaretzi Marquez
1st Grade - Kelsey
Yaya
2nd Grade - Brady
Zach McCready
Kindergarten - Dillon
Zachary Brown
2nd Grade - Horsmon
Zanita Barber
2nd Grade - Horsmon
Zoey Granville
3rd Grade - Broussard
Ammaw & Pop-Pop
2nd Grade - Kilpatrick
David fabricante
Kindergarten - Jones
Matthew glasco
1st Grade - Kelsey
Tana melvin
5th Grade - Smialek
Anonymous
Kindergarten - Bowles
Anonymous
Kindergarten - Jones
Anonymous
5th Grade - Cox
Anonymous
2nd Grade - Horsmon
Anonymous
4th Grade - Champion
Anonymous
2nd Grade - Brady
Anonymous
3rd Grade - Willey
Anonymous
3rd Grade - Sknerski
Anonymous
2nd Grade - Curran
Anonymous
1st Grade - Thrasher
Anonymous
4th Grade - Shatuck
Anonymous
5th Grade - Webster
Anonymous
1st Grade - Kelsey
Anonymous
5th Grade - Smialek
Anonymous
1st Grade - Gionfriddo
Anonymous
1st Grade - Wood
Anonymous
Kindergarten - Ortiz
Anonymous
Kindergarten - Dillon
Anonymous
4th Grade - Reynolds

Recent activity

Aimee Yoder5th Grade - Smialek
Supported Aaron’s Color Run Fundraiser pagea year ago
In honor of Tarry Faircloth
Aimee Yoder5th Grade - Smialek
Supported Aaron’s Color Run Fundraiser pagea year ago
In honor of Frances Godwin
Hayden Minnick5th Grade - Smialek
Supported 2018 Fun Runa year ago
Spiros Maroulis Jr1st Grade - Thrasher
Supported 2018 Fun Runa year ago
Eleanor SinclairKindergarten - Bowles
Supported 2018 Fun Runa year ago
Tristan Thomas3rd Grade - Broussard
Supported 2018 Fun Runa year ago
Alison Bowen2nd Grade - Horsmon
Supported 2018 Fun Runa year ago
Siena Matteson2nd Grade - Kilpatrick
Supported 2018 Fun Runa year ago
Dennis Lee5th Grade - Roe
Supported 2018 Fun Runa year ago
Cole HartlingKindergarten - Dillon
Supported 2018 Fun Runa year ago

Recent activity

Aimee Yoder5th Grade - Smialek
Supported Aaron’s Color Run Fundraiser pagea year ago
In honor of Tarry Faircloth
Aimee Yoder5th Grade - Smialek
Supported Aaron’s Color Run Fundraiser pagea year ago
In honor of Frances Godwin
Hayden Minnick5th Grade - Smialek
Supported 2018 Fun Runa year ago
Spiros Maroulis Jr1st Grade - Thrasher
Supported 2018 Fun Runa year ago
Eleanor SinclairKindergarten - Bowles
Supported 2018 Fun Runa year ago
Tristan Thomas3rd Grade - Broussard
Supported 2018 Fun Runa year ago
Alison Bowen2nd Grade - Horsmon
Supported 2018 Fun Runa year ago
Siena Matteson2nd Grade - Kilpatrick
Supported 2018 Fun Runa year ago
Dennis Lee5th Grade - Roe
Supported 2018 Fun Runa year ago
Cole HartlingKindergarten - Dillon
Supported 2018 Fun Runa year ago
St. Leonard Elementary FAST
5370 St. Leonard Rd, St. Leonard, MD 20685
Fundraising powered byPowered by
Home | Privacy policy | Terms of service | [email protected]
© 2019 BoostMySchool. All Rights Reserved.